V pondělí 8. 6. se fotíme. Společné foto pro každého, pokud chcete více kusů je nutné nahlásit. Žáci se mohou také fotit samostatně nebo s kamarády (skupinou), opět je nutné nahlásit, stačí v den focení. Ceny fotografií budou upřesněny - zřejmě mírný nárůst oproti loňsku.