Ve ČT – 21.5.2026 se žáci, kteří se zapojili do 1. kola přírodovědné soutěže (vytvořili plakát), zúčastní 2. kola přírodovědné soutěže od NP Šumava. Vyzvedne nás autobus NP v 8:40 u ZŠ. Děti přijdou normálně na 1. hod do školy. Návrat by měl být kolem 12:30 do ŠD na oběd. S sebou svačinu a pití, oblečení na ven, v případě deště radši pláštěnku. L.V.