10. 3. 2020, 11:05:10

Uzavření základní školy

Milí rodiče,

od středy 11. března 2020 do odvolání budou naše základní škola, školní družina i školní jídelna uzavřeny. Provoz mateřské školy je beze změny.
Sledujte, prosím, vývoj situace, a to i na našich webových stránkách.

Zdůvodnění:
Ministerstvo zdravotnictví zakazuje s účinností ode dne 11. března 2020 osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízení.

Mimořádné opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.

V mateřské škole si můžete vyzvednout formulář na Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy nebo si ho můžete stáhnout zde.

Všichni žáci ZŠ dostali ve středu 10.3. domácí úkoly na opakování a procvičování zhruba na 2 týdny, prosím, dohlédněte na jejich průběžné plnění.

S přáním klidných dní Alena Braunová, ředitelka školy